TECHNOLOGIJA        PROJEKTAVIMAS        LOG HOUSES        PROJEKTAI IR KAINOS       GALERIJA       STRAIPSNIAI        SVETAINĖS ŽEMĖLAPIS

Deutsch По русски English Polski Lietuvos Eesti keeles Français Latviski


Komercinis pasiūlymas platintojams.

Bendrovė «VR BŪVE» turi ilgametę patirtį gaminant cilindrinius rąstus. Mūsų produkcija yra konkurencinga iš daugelių jos savybių, ir yra populiari ne tik tarp vietinių vartotojų, bet ir toli užsienį. Mūsų kompanija investuoja nemažai resursų medienos apdirbimo mašinų ir staklių modernizavimui, bei- rinkos plečimui turguje produktams, kurie yra pagaminti iš cilindrinių rąstų.

Bendrovė «VR BŪVE» siųlo Jums abipusiškai naudingą bendradarbavimą gaminimo iš cilindrinės medienos srityje. Mes su mielu noru bendradarbiausime su įmonemis, užsiemusioms kaip masiniu, taip ir privačiu namų statymu iš cilindrinių rąstų, nepriklausomai nuo įmonės ar regiono plėtros laipsnio.

Kad su mumis būtu patogu ir įdomu susidirbti, «VR BŪVE» siūlo savo partneriams:
● Platų asortimentą išleidžiamos produkcijos( cilindrinius rąstus ir ● litus gaminius iš eglės ir pušies.)
● lengvatinės kainos
● nulaidos visiems komplektuojantiems reikmenims
● anksčios mokėjimo schemos,
● paramos programa, skirta stambiems klientams
● skiriame informacinė ir techninė parama
● cilindrinių rąstų pristatymas į bet kuri rajoną ,
● Nemokamas spausdintos reklaminės produkcijos
● Nemokamas dalyvavimas visuose veikluose, kurias vykdo įmonė.


Mes ne turime „didelių“ arba „mažų“ klientu. Mes vienodai visiems skiriame daug dėmesioМы одинаково бережно относимся к каждому, nepriklausomai nuo teikiamos paslaugos kiekio ir siekiame pasiūlyti geriausius sprendimus, kurie patenkina optimalų atitenkinimą: kokybė- kaina- įvykdimo terminas.

Įmonėje «VR BŪVE» Jūs visada galite gauti konsultacijas dėl bet kokių klausimų apie mūsų produkciją. Patyrę specialistai, vadovaujantys Jūsų pageidavimais ir atsižvelgiant į gamybos technologijų galimybės, pasiūlis labiausiai perspektyvia alternatyva abipusiškai naudingam bendradarbiavimam.

Mes stengsimės sukurti visas sąlygas, kad Jums būtu palanku ir naudinga, patogu ir malonu dirbti kartu su mumis.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų įmonę ir paslaugas , galite skaityti atitinkamuose svetainės skirsniuose

Jei turite potencialūs klientus, susiriškite su mumis!

Siūlome bendradarbiauti. Rinkinių medinių namų, pirčių, sodo namų gamyba. Išsamios informacijos apie mus rasite svetainėje.установить счетчик посещений Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!