TECHNOLOGIA        PROJEKTOWANIE        LOG HOUSES        PROJEKTY I CENY       GALERIA       ARTYKUŁY        KARTA STRONY INTERNETOWEJ

Deutsch По русски English Polski Lietuvos Eesti keeles Français Latviski


Oferta komercyjna dla dylerów

Kompania «VR BŪVE» posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji kłody cylindrowej.

Produkcja kompanii jest konkurencyjna ze względu na wiele cech, oraz ma popyt nie tylko wśród konsumentów lokalnych, ale też daleko poza granicami Łotwy. Nasza kompania inwestuje wiele resursów do stałej modernizacji maszyn stolarskich i obrabiarek, oraz – rozszerzanie rynku zbytu wyrobów z kłody cylindrowej.

Kompania «VR BŪVE» proponuje obustronnie korzystną współpracę w dziedzinie budownictwa z kłody cylindrowej.

Chętnie widziana współpraca z firmami, które zajmują się jak masowym tak i prywatnym budownictwem domów z kłody cylindrowej, niezależnie od stopnia rozwoju firmy oraz regionu. Żeby z nami było wygodnie i pociągająco pracować, «VR BŪVE» proponuje swoim partnerom:
● szeroki zakres produkowanych wyrobów (kłody cylindrowe oraz uformowane wyroby ze świerku i sosny.)
● ceny ulgowe
● udzielanie opustów do wszystkich akcesorii
● elastyczne schematy rozliczeń,
● program wsparcia poważnych klientów
● informacyjne i techniczne wsparcie
● dostawę kłod cylindrowych w dowolny rejon,
● bezpłatne udzielanie drukowanej reklamy
● bezpłatny udział we wszystkich promocjach, prowadzonych przez kompanię.

Dla nas nie istnieją „wielcy” lub „mali” Klienci. Jednakowo uważnie traktujemy każdego, niezależnie od wielkości udzielanych usług, oraz staramy się zaproponować najlepsze rozwiązania, które spełniają optymalny stosunek pomiędzy jakością, ceną i terminem wykonania.

W kompanii «VR BŪVE» zawsze można uzyskać konsultację we wszelkich kwestiach, dotyczących produkowanych przez nas wyrobów. Doświadczoni specjaliści według Państwa życzeń oraz biorąc pod uwagę technologiczne możliwości przedsiębiorstwa, zaproponują najbardziej wygodny wariant dla obustronnie korzystnej współpracy.

Postaramy się stworzyć wszystkie warunki, żeby Państwu było korzystnie, wygodnie i przyjemnie pracować z nami. Więcej szczegółowych informacji o naszej firmie i usługach Państwo mogą znaleźć w odpowiednich rozdziałach strony domowej.

W razie, jeśli Państwo mają potencjalnych klientów, prosimy o kontakt z nami!

Proponujemy współpracę. Produkcja zespołów drewnianych domów, łaźni, domków ogrodowych. Szczegółowa informacja na stronie domowej.установить счетчик посещений Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!