TECHNOLOGIJA        PROJEKTAVIMAS        LOG HOUSES        PROJEKTAI IR KAINOS       GALERIJA       STRAIPSNIAI        SVETAINĖS ŽEMĖLAPIS

Deutsch По русски English Polski Lietuvos Eesti keeles Français Latviski


○ PROJEKTAVIMAS Projektai namų
Trumpiausias įmanomas laikas darbo dokumentų rengimui, medinių namų ir pirčių gamybai, daro mūsų įmonę itin patraukliu partneriu užsakytojams, išsirinkusiems ir atskirą individualaus medinio namo pasiūlymą- kaip labiausiai patogų ir palankų visais atžvilgiais gyvenimo srytį.

Kompiuterinis modeliavimas leidžia išvengti klaidų, kurios paprastai yra susijusios su netikslu supratimu apie statybos konstrukciją. Tai, bei tiksli ir išsami dokumentacija , kuri yra adaptuota pasirinktai gamybai, sumažina iki minimumo galima gamybini broką, laiku taip pat išsamiai, atsižvelgiant į gamybos, sumažinti iki minimumo galima gaminti santuoka, kuri būtų naudinga tiek gamintojams, tiek ir vartotojams. Projektai namų Šio projekto dokumentacija apima platų nustatyta darbo komplektą su visais mūsų produkcijos technologiniais reikalavimais. Nepriklausomos programinės įrangos paketas leidžia atsižvelgti į ypatumus įvairiuose technologijuose ir greitai perėiti į naująs technologijas.

Mūsų įmonė gali paruošti medinio namo dizaino projektą. Projektavimas remiasi ant planų, eskizų, schemų, nuotraukų pagrindo, pagal Jūsų pageidavimus.

Renginimo dizaino projektą sudaro:
Projektai namų ■ Aukštų planai
■ Pagrindo planas
■ Stogo planas
■ Fasadai
■ Skanuj sienos namuose
■ Rąstinio namo Techniniai duomenys
■ 3D namo įvaizdis
Norėdami padidinti, spauskite ant nuotraukos.

Projektai namų Projektai namų
Projektai namų Projektai namų
Projektai namų Projektai namų

установить счетчик посещений Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!