TECHNOLOGIA        PROJEKTOWANIE        LOG HOUSES        PROJEKTY I CENY       GALERIA       ARTYKUŁY        KARTA STRONY INTERNETOWEJ

Deutsch По русски English Polski Lietuvos Eesti keeles Français Latviski


○ PROJEKTOWANIE Projekty domów

Najkrótsze terminy przygotowania roboczej dokumentacji dla produkcji drewnianych domów i łaźni czynią naszą firmę najkorzystniejszym partnerem dla klientów, którzy stawiają na indywidualny drewniany dom – jako najbardziej komfortowe oraz we wszystkich stosunkach sprzyjające środowisko do zamieszkania.

Komputerowe modelowanie pozwala uniknąć błędów, które zwykle są związane z niedokładnym pojęciem konstrukcji budynku. To, oraz szczegółowa dokumentacja, która jest dostosowana do wybranej produkcji, zmniejsza do minimum możliwe w trakcie produkowania wady, to jest korzystne jak dla wykonawcy, tak i dla Klienta.
Projekty domów
Dokumentacja projektowa zawiera rozszerzony roboczy komplet przy uwzględnieniu wszystkih technologicznych wymagań naszej produkcji. Niezależny zespół oprogramowania pozwala brać pod uwagę właściwości różnych technologii i operatywnie przechodzić do nowych.

Nasza firma może wykonać wzornictwo projektu domu drewnianego. Projektowanie jest wykonywane na podstawie planów, szkiców, zdjęć, zgodnie z Państwa życzeniami.

Projekty domów W składzie wzornictwa projektu są:
■ Plany kondygnacji
■ Plan fundamentu
■ Plan dachu
■ Elewacje
■ Rozwiertak ścian domu
■ Specyfikacja części zrąbu (budowli z berwion)
■ 3D obraz domu
Żeby powiększyć obraz, kliknąć na obraz.

Projekty domów Projekty domów
Projekty domów Projekty domów
Projekty domów Projekty domów

установить счетчик посещений Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!