TECHNOLOGIJA        PROJEKTAVIMAS        LOG HOUSES        PROJEKTAI IR KAINOS       GALERIJA       STRAIPSNIAI        SVETAINĖS ŽEMĖLAPIS

Deutsch По русски English Polski Lietuvos Eesti keeles Français Latviski○ TECHNOLOGIJA
Technology
*Cilindrinių rąstų pirmenybė atskleidžiama sklandumu, formų apvalumu, kas padeda jiems pasiekti griežta ryšį.

Aukštas gamybos tikslumas leidžia išvengti būdingų tradicinių rąstų privaloma kintamąją tvarka ir jų kruopštus pritinkimas vienas kitam. Profiliuoti cilindriniai rąstai mažiau deformuojasi senėjimo procese. O vienodo diametro ir aukštos paviršių perdirbimo kokybės dėka cilindriniai rąstai nereikalauja apdailos.

Mediniai namai iš cilindrinių rąstų yra labai patraukli ir turi stilingą išvaizdą.
Technology
Iš pirmo žvilgsnio, cilindrinių rąstų gamyba yra labai paprasta.Bet taip rodos tik tai iš pirmo žvilgsnio. Kad jūsų namas būtu šiltas ir gražus, reikia padaryti daug darbo. Pirmam kartui reikia labiai gerai ir kvalitatyviai atidalyti savotiškus rąstus. Rąstai turi būti sveiki, tvirti ir prie to pakankamai tiesūs. Po rąstų susiskirstymo pagal kokybė mes suskirstom rąstus pagal jų diametra. Tai irgi labai svarbus momentas, taip kaip klaidingas rąstų suskirstymas neigiamai veikia ant cilindrinių rąstų kokybės.

Cilindrinių rąstų gamyba vyksta keliais etapais. Iš pradžių mes taisom „juodają“ rąstų paruošimą(pašalinam mažą sluoksnį medienos ir žievės atliekas). Po to rąstai išsivėdinasi stosyje ne mažiau kaip vieną mėnesį. Ir tik paskui iš tokio rąsto mes taisom cilindrinį rąstą.
Technology
Paskui ant cilindrinio rąsto iškirtomi išilginio pjūvio grioveliai, iškirtomos taurės. Šiuose taurėse dviejų sienų rąstai tarpusavyje sujungiami. Taurės lizdai- tai grioveliai taurių formoje, kurius taiso su specialios lenkimo mašinos pagalba. Taurių lizdai – labai svarbus elementas cilindriniame rąste. Daugelis gamintojš skirto labai mažai arba ne skirto iš vis jiems dėmesio, o veltui. Todėl kad nuo to, kaip teisingai jie yra padaryti , priklauso kiek jūsų namas bus šiltas. Taurės lizdas būtinai turi būti padarytas su įgilimu arba su papildomu grioveliu, todėl kad prie vienodo rąstų ir taurės diametro įvyksta užpildymo materialo suspaudimas ir šilumos laidis šioje srityje gerokai padidėja. "Teisingi" taurių grioveliai kampe labai gerai laiko šilumą, todėl kad kampo viduryje palieka vieta oro izoliatoriui.
Technology
Išdžiūstant, rąstas suteikia nedidelius nusėdimus ir įtrūkumų negalima išvengti. Iškrovimo pjūvis iškirtomas rąsto viršuje tam, kad ant jo įtrūktu mediena prie džiovinimo. Iškrovimo pjūvis leidžia paslėpti labai gilius įtrūkimus rąste. Rąstų Nusėdimas, kas yra susijęs su džiovinimu, taip pat praeina optimaliame režime ir be įtrūkimų atsiradimu. Tokiu atvėju įtrūkimai susidaro rąsto nematomoje dalyje. Be to, iškrovimo pjūvis su įtrūkimais ,kilančios iš rąsto centro sukuria oro pagalve, su labai mažu šilumos leidimu, kas papildomai sumažina visos namo sienos šilumos leidingumą.Namas nuo to tampa šiltesnis ir patogesnis. Išilginis pjūvis iškirtomas rąsto apačioj, todėl vienos sienos rąsto pjūviai tarpusavyje susijungia. Kai stato namą į išilginį pjūvį įliekoma izoliacija, siekiant išvengti galimų spragų tarp rąstų.

Norėdami padidinti, spauskite ant nuotraukos.

Technology Technology

установить счетчик посещений Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!